Domov
Podnapisi
Naloži podnapis
Filmski svet
Forum
Napovedi filmov
Uredi podnapise
Vsi podatki v bazi
Podnapisov:
37638
Serij:
14574
Filmov:
23064
Dvd:
1857
Hd:
14873
Xvid:
20908
Vseh prenosov:
17470722
Uporabniški meni
Trenutno na strani:
756
Registracija
Moje nastavitve
Postani VIP
Izmenjava povezav
Sveži podnapisi
The Librarians (2014)
21.06.2026
The Librarians (2014)
20.06.2026
Librarians (2014)
17.06.2026
Novo na forumu
Pred in po snemanju ...
Datum objave: 25.05.2026
Smešni filmčki
Datum objave: 25.05.2026
Zanimivi videji
Datum objave: 25.05.2026
Domov
>
Ostalo
>
Ali imate raje podnapise ali glasovni prevod?
Ali imate raje podnapise ali glasovni prevod?
Nik
Pridružil:
22.07.2006
Objavljeno:
13.12.2014
Post-ID:
#1
Vse objave:
1142
Podnapisov:
1011
9
465
To temo sem naredil, da bi malce videl kaj vam je bolj všeč. Kot sem že v naslovu napisal, me zanima ali vam je bolj všeč glasovni prevod ali branje teksta (podnapisa)?
3
0
Odgovori
Citiraj
Filmski svet
- Obožujem dobre filme!
Buldog
Pridružil:
29.06.2009
Objavljeno:
13.12.2014
Post-ID:
#2
Vse objave:
520
Podnapisov:
139
7
273
Jaz imam osebno raje podnapise. To pa že samo z enega razloga. Glas igralca mora biti original :)
0
0
Odgovori
Citiraj
***Vitamin clan***
Smeh je pol zdravja :D
Mičo
Pridružil:
31.08.2005
Objavljeno:
14.12.2014
Post-ID:
#3
Vse objave:
626
Podnapisov:
200
9
274
Definitivno podnapise... Raje berem kot pa poslušam prevode.
0
0
Odgovori
Citiraj
Računalničar
Pridružil:
02.08.2007
Objavljeno:
15.12.2014
Post-ID:
#4
Vse objave:
125
Podnapisov:
8
0
91
Podnapise -> raje
0
0
Odgovori
Citiraj
Pitko
Pridružil:
25.03.2010
Objavljeno:
20.12.2014
Post-ID:
#5
Vse objave:
310
Podnapisov:
0
2
163
Pri meni je pa tako, da imam 80% raje podnapise kot glasovni prevod. Mogoče je glavni razlog tudi to, da sem bolj navajen podnapise itd.
0
0
Odgovori
Citiraj
1