Domov
Podnapisi
Naloži podnapis
Filmski svet
Forum
Napovedi filmov
Uredi podnapise
Vsi podatki v bazi
Podnapisov:
37638
Serij:
14574
Filmov:
23064
Dvd:
1857
Hd:
14873
Xvid:
20908
Vseh prenosov:
17471149
Uporabniški meni
Trenutno na strani:
673
Registracija
Moje nastavitve
Postani VIP
Izmenjava povezav
Sveži podnapisi
The Librarians (2014)
21.06.2026
The Librarians (2014)
20.06.2026
Librarians (2014)
17.06.2026
Novo na forumu
Pred in po snemanju ...
Datum objave: 25.05.2026
Smešni filmčki
Datum objave: 25.05.2026
Zanimivi videji
Datum objave: 25.05.2026
Domov
>
Ostalo
>
Kateri program?
Kateri program?
Buldog
Pridružil:
29.06.2009
Objavljeno:
12.08.2015
Post-ID:
#1
Vse objave:
520
Podnapisov:
139
7
273
Mogoče kdo pozna tak program s katerim bi lahko naredil 3D sliko? Hvala že za vnaprej.
2
0
Odgovori
Citiraj
***Vitamin clan***
Smeh je pol zdravja :D
Nik
Pridružil:
22.07.2006
Objavljeno:
13.08.2015
Post-ID:
#2
Vse objave:
1142
Podnapisov:
1011
9
465
Ni ravno program... si poskusil na tej strani: http://www.create3dphoto.com/
1
0
Odgovori
Citiraj
Filmski svet
- Obožujem dobre filme!
Viper
Pridružil:
02.09.2005
Objavljeno:
16.08.2015
Post-ID:
#3
Vse objave:
893
Podnapisov:
450
6
395
Mogoče google ---> 3d image software si poskusil?
1
0
Odgovori
Citiraj
Vitamin
Pridružil:
30.07.2005
Objavljeno:
18.08.2015
Post-ID:
#4
Vse objave:
181
Podnapisov:
0
3
167
Tukaj je razloženo kako narediti 3D sliko v photoshopu.
0
0
Odgovori
Citiraj
Slovenski podnapisi
so supr.
1